کتاب مهندسی معکوس بدافزار

نوشته شده توسط بهادر اکرمی در 12 جولای 2023

برای دانلود کتاب بر روی لینک دانلود کلیک کنید.

لینک دانلود

نصب ESXi نسخه بر روی مادربورد ASUS سری Z و کارت شبکه TP-link TG-3468

نوشته شده توسط بهادر اکرمی در 17 اکتبر 2019

برای نصب ESXi بر روی کامپیوترهای معمولی با مشکل شناخته نشدن کارت های شبکه سیستم روبرو هستیم (راهکار پیش رو استفاده از کارت شبکه های PCI مدل HP-Dell یا Intel می باشد) با توجه به هزینه بر بودن کارت شبکه های مذکور، می بایست فایل ISO نصب ESXi را ویرایش نمود و درایور کارت شبکهPCI مدل Tp-link که هزینه کمتری نسبت به سایر برندها دارد را در آن قرار دهیم.

از اینجا فایل ویرایش شده ESXi را دانلود نمایید بر روی سیستم مورد نظرتان نصب نمایید، پس از نصب ESxi را از طریق این فایل اکتیو نمایید، تا اینجای کار کارت شبکه های PCI مدل Tp-Link بر روی سیستم قابل مشاهده هستند، برای شناساندن کارت شبکه مادربورد به ESXi باید فایل نسخه ۶٫۷ را از اینجا دانلود نمایید و بر روی CD  رایت نمایید، پس از رایت CD را در دستگاهی که ESXi نسخه ۶ بر روی آن نصب است قرار دهید و در زمان نصب گزینه Upgrade را انتخاب نمایید.

برای دریافت رمز عبور فایل ایمیل ارسال فرمایید.

akramibahador@gmail.com

دیدگاه‌ها برای نصب ESXi نسخه بر روی مادربورد ASUS سری Z و کارت شبکه TP-link TG-3468 بسته هستند دسته‌بندی : آموزش شبکه

کتاب های مربوط به دریافت مدرک CCNA

نوشته شده توسط بهادر اکرمی در 14 فوریه 2014

کتابهای مورد نیاز برای مطالعه جهت کسب مدرک CCNA از شرکت سیسکو

در این مجموعه چهار فایل PDF وجود دارد:

  •  Cisco 640-802 CCNA (۲۰۰۸) Portable Command Guide
  •  Dictionary Of Network
  •  ICND1
  •  ICND2

از کتاب اول می توانید بعنوان یک مرجع جامع از راهنمای دستورات سیستم عامل روتر بهره ببرید، کتاب دوم فرهنگ لغت کلمات و اختصارات موجود در شبکه می باشد و دو کتاب آخر، کتاب های معرفی شده از طرف شرکت سیسکو به منظور اخذ مدرک CCNA می باشد.

دانلود

Trouble Shooting‌ ساده در Switching‌

نوشته شده توسط بهادر اکرمی در 5 ژانویه 2014

گاهها پیش می آید کامپیوتری را به یک نود شبکه وصل می کنیم اما بر روی علامت شبکه در کنار ساعت ویندوز یک علامت ضربدر  قرمز رنگ را نشان میدهد که به معنی قط بودن ارتباط با شبکه می باشد.

“طبیعتاً به این فکر می افتیم که احتمالات به وجود آمدن مشکل را بررسی کرده و ببینیم کجای کار ایراد داره و همه احتمالات از سوکت پشت کیس تا پورت روی سوئیچ را چک می کنیم و شاید کانکتورهای جدیدتری رو به کابل پرچ کنیم ولی باز جواب نمی گیریم”

ادامه مطلب …

فیلم آموزش پروتکل STP

نوشته شده توسط بهادر اکرمی در 28 دسامبر 2013

برای توضیح اینکه پروتکل stp دقیقا به چه صورت عمل می کند و چگونه پورتی را که باید مسدود کند را انتخاب می کند فیلم آموزشی را دانلود کنید.


طراحی قالب توسط: بهادر اکرمی